Овочі англійською мовою, слова та вправи

Vegetables - English Vocabulary. Test

Овочі англійської на практиці

Vegetables (овочі) – це їстівні частини рослин,  зазвичай в сирому або приготованому вигляді. це широкий клас рослин, які включають в себе різноманітні частини рослин, що вживаються в їжу. Вони є важливою складовою здорового харчування і дієти людей по всьому світу. Ось кілька основних категорій овочів:

 1. Листяні овочі: Вони включають в себе такі рослини, як шпинат, салат, руколу і так далі. Ці овочі часто вживають у свіжому вигляді в салатах або стравах.
 2. Коренеплоди: До цієї категорії належать морква, буряк, цибуля та ін. Ці рослини ростуть під землею, а основна частина, яку ми споживаємо, знаходиться в землі.
 3. Плодові овочі: Вони мають походження від квітів рослин, таких як помідори, кабачки, огірки, баклажани. Хоча їх зазвичай класифікують як овочі, ботанічно вони є плодами.
 4. Стеблові овочі: До цієї категорії входять артишоки, селера, і аспарагус. Хоча вони можуть мати різні форми, головна їстівна частина зазвичай росте на стеблі або стовбурі.
 5. Цибулеві: Це овочі, що включають в себе цибулю, часник, шалот. Вони використовуються для додання смаку і аромату до страв.

Тепер деякі цікаві факти про овочі:

 • Carrots were originally purple rather than orange (Морква спочатку була фіолетовою, а не помаранчевою).
 • Potatoes were the first vegetable to be grown in space (Картопля стала першим овочем, який було вирощено у космосі).
 • Tomatoes are actually a fruit, not a vegetable (Помідор насправді є фруктом, а не овочем).
 • Corn is actually a type of grass. (Кукурудза насправді є видом трави)
 • Beets were historically used as a natural dye (Буряк у стародавні часи використовували як натуральний барвник).

Давайте ознайомимося із популярними овочами та виконаємо вправу для закріплення знань.

Список популярних овочів англійською

Beans /biːnz/ – Квасоля

 • Значення: Квасоля відноситься до будь-яких довгих, зелених, наповнених насінням стручків певних бобових рослин, таких як звичайна квасоля або зелена квасоля. Це також може відноситися до самих насінин або стручків, які вживаються як у свіжому, так і у сушеному вигляді.
 • Приклад: “For dinner, we’re having a salad mixed with black beans and corn”. – “На вечерю у нас салат, змішаний з чорною квасолею та кукурудзою”.

Beet Roots /biːt ruːts/ – Буряк

 • Значення: Буряки, які в американській англійській зазвичай називають просто бітрутами, – це їстівні, типово темно-червоні, булькові корені рослини буряка. Вони відомі своїм землистим смаком і використовуються в численних стравах по всьому світу.
 • Приклад: “I’ve added some diced beet roots to the soup for added flavor and color”. – “Я додав нарізаних кубиками буряків до супу для додаткового смаку та кольору”.

Carrots /ˈkærəts/ – Морква

 • Значення: Морква – це коренеплідна овочева рослина, зазвичай оранжевого кольору, хоча існують також пурпурні, чорні, червоні, білі та жовті різновиди. Свіжа морква хрустка і використовується в різних кулінарних контекстах.
 • Приклад: “Carrots are a great source of vitamin A and perfect for snacking”. – “Морква – чудове джерело вітаміну А і ідеальна для перекусу”.

Corn /kɔːrn/ – Кукурудза

 • Значення: У більшості країн світу “кукурудза” відноситься до того, що в США називають “маїс” – великої зернової рослини, яку вперше одомашнили корінні народи Південної Мексики. Цей термін також може відноситися до самого зерна, яке є поширеним продуктом харчування.
 • Приклад: “We’ll need to husk the corn before we can grill it”. – “Нам потрібно зняти лушпиння з кукурудзи, перш ніж ми зможемо її запекти”.

Garlic /ˈɡɑːrlɪk/ – Часник

 • Значення: Часник – це цибулина з сильним запахом і пекучим смаком, яка використовується як приправа в кулінарії та в медицині. Кожна цибулина складається з декількох сегментів, які називаються зубчиками.
 • Приклад: “A little garlic can greatly enhance the taste of pasta sauces”. – “Трохи часнику може значно поліпшити смак соусів для пасти”.

Peppers /ˈpɛpərz/ – Перці

 • Значення: Перці можуть відноситися до будь-яких пекучих плодів роду Капсикум, від м’яких до гострих, або до солодких перців, таких як болгарський перець. Вони бувають різного кольору, включно із зеленим, червоним, жовтим та помаранчевим.
 • Приклад: “I’m adding both red and green peppers to the stir-fry for a bit of color”. – “Я додаю і червоні, і зелені перці до страви для додання кольору”.

Potatoes /pəˈteɪtoʊz/ – Картопля

 • Значення: Картопля – це бульбоплідна культура багаторічної пасльонової рослини Solanum tuberosum. Вона є основним продуктом харчування у багатьох частинах світу і може готуватися нескінченною кількістю способів.
 • Приклад: “Mash the boiled potatoes while they’re still hot”. – “Розтовчи відварену картоплю, поки вона гаряча”.

Pumpkins /ˈpʌmpkɪnz/ – Гарбузи

 • Значення: Гарбуз – це велика, кругла, помаранчево-жовта ягода з товстою шкіркою, яку часто вирізають на Хелловін, а в Північній Америці використовують як начинку для пирогів.
 • Приклад: “In autumn, pumpkin spice flavor becomes popular in various desserts and drinks”. – “Восени смак гарбузового приправлення стає популярним у різних десертах та напоях”.

Spinach /ˈspɪnɪtʃ/ – Шпинат

 • Значення: Шпинат – це листова зелена овочева рослина, багата на залізо та вітаміни. Його можна їсти свіжим або вареним і використовувати у широкому діапазоні страв – від салатів до пасти.
 • Приклад: “Spinach is a versatile vegetable that works well in salads and as a cooked side dish”. – “Шпинат – універсальний овоч, який добре підходить для салатів і гарніру”.

Tomatoes /təˈmeɪtoʊz/ – Томати

 • Значення: Томати – це червоні або жовтуваті ягоди з соковитою м’якоттю, які використовуються як овоч у кулінарії. Хоча технічно томати є ягодами, їх зазвичай класифікують як овоч через їх кулінарне використання.
 • Приклад: “Fresh tomatoes can really brighten up a summer salad”. – “Свіжі томати можуть додати яскравості літньому салату”.

Вправа – What Vegetable?

Прочитай речення та заповни пробіл одним із слів: Beans, Beet roots, Carrots, Corn, Garlic, Peppers, Potatoes, Pumpkins, Spinach, Tomatoes

are also known as a love apple, is red and juicy and is strictly speaking a fruit.

is made into flakes for breakfast cereals, is yellow on the inside and covered with green leaves.

are made into lanterns on Halloween and into pie on Thanksgiving?

is famous for giving Popeye his strength?

are loved by Bugs Bunny and are good for your eye.

are used in Ukraine and Eastern Europe to make a famous red soup called Borsch?

are made into chips in the U.K. and into French fries in the USA?

Broad, runner, navy, soy, and lima are all varieties of

  is said to keep vampires away (and most other people too!).

come is many colors and different strengths of hotness?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!