Англійська на слух: Гравіті Фолз 1 сезон 7 

Learn/Practice English with MOVIES

Покращити англійську на слух: Гравіті Фолз для тих, хто вивчає англійську

Сьогодні перевіримо ваші навички розуміння англійської на слух за допомогою кількох запитань, із уривків мультфільму Гравіті Фолз 1 сезону 7 серія (“Double Dipper”).

У цьому епізоді Діппер вирішує клонувати себе, щоб справити враження на Венді на щорічній вечірці Mystery Shack. Однак незабаром ситуація виходить з-під контролю, оскільки клони обертаються один проти одного. Це веселий і хаотичний епізод, який також показує  спроби Діппера вирости швидше.

Щоб перевірити ваше розуміння, ми створили кілька запитань із варіантами відповідей щодо ключових моментів і діалогів із серії. Вам потрібно буде переглянути надані відео, щоб почути діалоги, а потім вибрати відповідь, яку ви вважаєте правильною. Це чудовий спосіб потренувати свої навички аудіювання за допомогою природного англійського діалогу.

Не забувайте вибирати відповідь лише на основі того, що ви чуєте, а не того, що бачите. Намагайтеся не читати запитання спочатку — спочатку подивіться та послухайте про що йде мова. Це завдання може бути складним, тож не засмучуйтесь, якщо ви із першого разу не дасте всі вірні відповіді. Просто розважайтеся і подивіться, як багато ви можете зрозуміти.

Напишіть у коментарях які у вас є інші улюблені телешоу чи фільми, про які ви хотіли б, щоб ми висвітлювали їх у майбутньому. Тепер настав час подивитися Гравіті Фолз і перевірити свої навички!

Аудіювання по мультику Gravity Falls 1 сезон 7 серія (Тест)

Перегляньте відео та виберіть правильну відповідь на запитання

What is the party for?

What will Dipper do with Wendy?

Why did Dipper make a plan?

Where does Dipper get his nickname?

What did Pacifica do after the victory?

What was Mabel right about?

Щоб потренуватися із серією 6, перейдіть за посиланням: Англійська на слух: Гравіті Фолз 1 сезон 6 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!