Англійська на слух: Гравіті Фолз 1 сезон 3 серія

Тест «Мисливці за головами»: перевірте свої знання із «Гравіті Фолз», серія 3

«Гравіті Фолз» — американський мультсеріал, створений Алексом Гіршем для Disney Channel. Серіал розповідає про пригоди братів-близнюків Діппера та Мейбл Пайнс, які відправляються провести літо до свого двоюрідного дядька Стена у вигаданому містечку Гравіті Фолз, штат Орегон. У третьому епізоді першого сезону під назвою «Мисливці за головами» брати і сестри Пайнс розслідують серію вбивств воскових фігур, які сталися в Гравіті Фолз.

«Мисливці за головами» — це веселий і напружений епізод, який містить найкращий гумор і таємницю серіалу. Епізод також показує чудовий розвиток персонажів Діппера та Мейбл, оскільки вони навчаються працювати разом, щоб розгадати таємницю.

Якщо ви фанат Гравіті Фолз, то вам обов’язково варто подивитися «Мисливців за головами». Епізод є чудовим прикладом унікального поєднання гумору, таємниці та пригод у серіалі.

Діти натрапляють на асортимент воскових скульптур Стена, що спонукає Мейбл створити власне творіння. Однак, коли хтось навмисно пошкоджує її творіння, вони з Діппером повинні взяти на себе відповідальність за розгадку таємниці.

Аудіювання по Гравіті Фолз 1 сезон 3 серія (Listening Test)

Цей набір тестів розроблений, щоб допомогти вам покращити свою англійську через захоплюючий світ Гравіті Фолз. У цьому мультфільмі вас чекає багато цікавих персонажів, пригод і таємничих подій. Тестування складається з різноманітних завдань, наприклад, із запитаннями з варіантами відповідей. Намагайтеся відповідати не підглядаючи, це дозволить вам більше зосередитися і покращити свої знання.

Примітка: для початку тесту натисніть – «Start», для прослуховування відео натисніть на нього, як на YouTube, після перегляду відео прочитайте запитання та виберіть правильну відповідь.

0%

English Listening Practice. Gravity Falls 1 Season 3 Episode

Watch the video and choose the correct answer to the question


What did Mabel eat?


What was promised to everyone who will come?


What did Mabel do and what led to it?


What alibi did Toby have?


Who turned out to be the killer?


Why do wax figures come to life?

Your score is

0%

Щоб прослухати 2 серію, перейдіть за посиланням: Англійська на слух: Гравіті Фолз 1 сезон 2 серія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!