ТОП 20 популярних інтернет-сленгів англійською мовою

Інтернет-сленги в англійській мові

Сучасна комунікація в Інтернеті вимагає не тільки вміння використовувати граматично правильні речення та мати словникових запас, але й знання популярного інтернет-сленгу. Інтернет-сленг – це набір виразів, скорочень та слів, які використовуються в онлайн-середовищі для ефективної та швидкої комунікації. У цій статті ми розглянемо кілька популярних прикладів інтернет-сленгу, що допоможуть вам покращити свої навички англійської мови.

ТОП 20 популярних інтернет-сленгів

 1. LOL Laugh Out Loud: Почнемо з одного з найбільш поширених термінів – LOL. Він використовується для вираження сміху або гумору. Коли ви бачите щось смішне в Інтернеті, ви можете відповісти коментарем “LOL” або “Haha”. Використання такого інтернет-сленгу додає легкості інтеракції та спілкування з англомовними користувачами.
 2. BRB Be Right Back: BRB означає “Be Right Back” і використовується, коли ви хочете повідомити, що відходите на коротку перерву або залишаєте чат на деякий час. Це корисний вираз для використання в онлайн-спілкуванні, коли ви хочете повернутися швидко і продовжити розмову.
 3. IMO In My Opinion: IMO означає “In My Opinion” і використовується, коли ви хочете висловити свою особисту думку або погляд на щось. Наприклад, якщо ви обговорюєте фільм чи книгу в онлайн-дискусії, ви можете додати “IMO” перед своїм коментарем, щоб показати, що це ваша особиста думка.
 4. SMH Shaking My Head: SMH означає “Shaking My Head” і використовується для вираження розчарування, незадоволення або негативного ставлення до чогось. Наприклад, якщо ви бачите безглузду ситуацію або просто не розумієте, чому хтось щось зробив, ви можете відповісти коментарем “SMH”. Це вираження допомагає передати ваше ставлення без використання довгих пояснень.
 5. TBT Throwback Thursday: TBT означає “Throwback Thursday” і використовується в соціальних мережах, особливо на Інстаграмі, для постування старих фотографій або спогадів. Це трендовий хештег, який дозволяє людям поділитися своїми спогадами та відтворити моменти з минулого.
 6. FTW For The Win: FTW означає “For The Win” і використовується для підкреслення чогось, що ви вважаєте вищим або надзвичайно крутим. Наприклад, якщо ви дивитеся фільм і думаєте, що він дуже класний, ви можете написати коментар “This movie is amazing, FTW!” (“Цей фільм дивовижний, FTW!”).
 7. FOMOFear Of Missing Out: FOMO означає “Fear Of Missing Out” і використовується для опису почуття, коли ви боїтеся пропустити щось цікаве або важливе. Це популярний термін, який використовується в контексті соціальних подій, партій або подорожей. Наприклад, ви можете написати коментар “I can’t miss this party, FOMO is real!” (“Я не можу пропустити цю вечірку, FOMO сильно впливає!”).
 8. IRL In Real Life: IRL означає “In Real Life” і використовується для відмінності між онлайн-світом та реальним життям. Коли ви хочете зазначити, що щось відбувається або стосується реального світу, ви можете використовувати цей термін. Наприклад, якщо ви плануєте зустрітися з онлайн-друзями особисто, ви можете сказати “Let’s meet up IRL!” (“Давайте зустрінемося в реальному житті!”).
 9. BTWBy The Way: BTW використовується для додавання додаткової інформації або зміни теми у розмові. Наприклад, “BTW, сьогодні я зустрівся з нашим спільним другом.”
 10. FYI For Your Information: FYI означає “For Your Information” і використовується, коли ви хочете надати комусь інформацію або повідомити про щось важливе. Наприклад, “FYI, зустріч перенесена на наступний тиждень.”
 11. DM Direct Message: DM означає “Direct Message” і використовується для надсилання особистих повідомлень через соціальні мережі або месенджери. Наприклад, “Надішли мені DM, щоб обговорити деталі.”
 12. LMK Let Me Know: LMK використовується для запрошення людини повідомити вас про щось або дати вам знати про свої рішення. Наприклад, “Якщо у тебе є питання, LMK.”
 13. JK Just Kidding: JK означає “Just Kidding” і використовується для позначення того, що ви глузуєте або жартуєте, після чого надаєте зрозуміти, що це не серйозно. Наприклад, “Ти думав, що я забрав твою їжу? JK!”
 14. TBH To Be Honest: TBH використовується для вираження чесного або відвертого мніння. Наприклад, “TBH, я ніколи не був фанатом цієї групи.”
 15. AKA Also Known As: AKA означає “Also Known As” і використовується для вказівки альтернативного імені або псевдоніма. Наприклад, “Моя сестра, AKA кулінарний геній.”
 16. ATM At The Moment: ATM використовується для опису того, що відбувається в даний момент. Наприклад, “Я зайнятий ATM, поговоримо пізніше.”
 17. ASAP As Soon As Possible: ASAP означає “As Soon As Possible” і використовується, коли ви хочете, щоб щось було зроблено якнайшвидше. Наприклад, “Потрібна зворотна реакція на це письмо ASAP.”
 18. HMUHit Me Up: HMU означає “Hit Me Up” і використовується для запрошення людини зв’язатися з вами або звернутися до вас. Наприклад, “Якщо у тебе є питання, просто HMU.”
 19. TTYL: Talk to you later – “TTYL” означає “Talk to you later” (Поговоримо пізніше). Цей вираз використовується, коли ви хочете сказати комусь, що хочете завершити розмову на даний момент, але плануєте знову зв’язатися з ним пізніше. Наприклад, ви можете сказати: “Добре, маю зайняття зараз. TTYL!”
 20. G2G: Got to go – “G2G” означає “Got to go” (Повинен йти). Цей скорочений вираз використовується, коли ви хочете повідомити іншу людину, що вам потрібно піти або залишити місце, де ви знаходитесь. Наприклад, ви можете написати: “Час йти! G2G! До зустрічі!”

Знання популярного інтернет-сленгу може полегшити вашу комунікацію в Інтернеті та допомогти вам легше розуміти англомовних співрозмовників. Вищевказані приклади є лише кількома з багатьох термінів, які використовуються в онлайн-середовищі. Вивчайте цей особливий жаргон, використовуйте його відповідно до контексту і насолоджуйтесь ще більш ефективним інтернет-спілкуванням!

 

Відео – 15 English Slang Words You NEED TO KNOW in 2020 (Speak Like a Native)

В цьому відео ви знайдете корисну інформацію про 15 популярних англійських сленгових слів, які допоможуть вам говорити англійською, немов носій мови. Ви дізнаєтеся про їх значення, вживання і можливі контексти, в яких вони використовуються. Це чудовий спосіб поглибити свої знання англійської мови і покращити свої комунікативні навички. Рекомендую переглянути це відео, щоб розширити свій лексичний запас і стати більш впевненим у спілкуванні на англійській мові (дякуємо linguamarina).

error: Content is protected !!