Найкращі серіали для вивчення англійської

Один із найкращих способів — вивчати англійську, переглядаючи телешоу та комедиї. Якщо ви вивчаєте англійську на початковому або середньому рівні і не маєте щоденного контакту із носіями англійської, вам потрібно підготуватися до складних речей. Спробуйте переглянути ці серіали англійською мовою з субтитрами:

1. Extra@ (Екстра)

Extra English – це ситком для вивчення англійської мови, який транслюються в багатьох країнах. Успіх і новаторство серіалу полягає в тому, що він поєднує в собі реальне навчання зі справді розважальним, вишуканим і іноді ризикованим форматом ситкому, який приваблює покоління «Друзів». Extra English — це історія Бріджит і Енні, Гектора і Ніка, чотирьох гарних 19–22-річних, які зібрані разом, щоб розіграти свої романи, життєві кризи та протилежні інтереси у знайомій обстановці. Extra English допоможе вам вивчити природну англійську та водночас розважитися. Під час перегляду ви не помітите, що вивчаєте англійську мову.

2. Friends (Друзі)

«Друзі» — американський телевізійний ситком, створений Девідом Крейном і Мартою Кауфман, який транслювався на NBC з 22 вересня 1994 року по 6 травня 2004 року та тривав десять сезонів. Цей хіт-ситком розповідає про веселі нещастя шістьох друзів віком від 20 років, які долають пастки роботи, життя та кохання на Мангеттені 1990-х років. Хоча гумор шоу часто зосереджується на грі слів, ви все одно можете зрозуміти сюжет і отримати масу задоволення під час перегляду.

Переглянути повну версію серіалу можна на Netflix

3. Sherlock (Шерлок)

У цій сучасній версії детективних оповідань сера Артура Конан Дойля доктора Джона Вотсона — військовий ветеран, який тільки що повернувся додому з Афганістану. Він знайомиться з блискучим, але ексцентричним Холмсом, коли останній, який є консультантом Скотленд-Ярду, дає оголошення про пошук сусіда по квартирі. Майже щойно Ватсон переїжджає в квартиру на Бейкер-стріт, вони опинились у таємницях, і ворог Шерлока, Моріарті, здається, причетний до злочинів.

Переглянути повну версію серіалу можна на Internet Movie Database (IMDb)

4. Lost (Загублені)

Lost був популярним телевізійним серіалом, створеним American Broadcasting Company, який показував шість сезонів з вересня 2004 року по травень 2010 року. Телесеріал LOST досліджує долю пасажирів рейсу Oceanic Flight 815, який розбилися на острові. Ті, хто вижив, повинні не тільки покладатися один на одного, але й розгадати таємниці, які зберігає таємничий острів. Деякі стають друзями, інші ворогами, а деякі історії залишаються розказаними. Це набагато більше, ніж здається на перший погляд, оскільки стає очевидним, що всі якось пов’язані між собою і що у кожного є мета.

Переглянути повну версію серіалу можна на Internet Movie Database (IMDb)

5. Castle (Касл)

Рік Касл, відомий кримінальний романіст і рок-зірка літературного світу, який знаходить натхнення для створення нового персонажа з неймовірного джерела – розумного, красивого, днтиктива. Кейт Беккет – подобається їй це чи ні. Його слава дає йому повний доступ до її справ, і він працює з останніми нервами, але чомусь разом вони є ідеальними партнерами у злочині.

Переглянути повну версію серіалу можна на Internet Movie Database (IMDb)

6. The Big Bang Theory (Теорія великого вибуху)

Теорія великого вибуху – американський телевізійний ситком, створений Чаком Лоррі та Біллом Праді. Найкращі друзі та сусіди по кімнаті Леонард і Шелдон, які працюють у Каліфорнійському технологічному інституті, можуть розповісти про квантову фізику більше, ніж вони хочуть знати, але, проходячи основні соціальні ситуації, особливо ті, що стосуються жінок, їх повністю спантеличує. Як же тоді пощастило, що ця офіціантка/початківець актриса Пенні переїхала до сусіднього будинку. З Леонардом і Шелдоном часто зустрічаються друзі та колеги-вчені Каліфорнійського технологічного інституту Воловіц і Кутраппалі. Чи зіткнуться світи? Ейнштейн теоретизує в лісі?

Переглянути повну версію серіалу можна на Amazon (AMZN).

7. House (Доктор Хаус)

Доктор Хаус — американський медичний драматичний телесеріал, який спочатку транслювався на телеканалі Fox протягом восьми сезонів, з 16 листопада 2004 року по 21 травня 2012 року. Доктор Грегорі Хаус позбавлений манер і навіть не розмовляв би зі своїми пацієнтами, якби йому це вдалося. Маючи справу зі своїм постійним фізичним болем, він використовує тростину, яка, здається, підкреслює його різку, жорстоко чесну поведінку, а його нестандартне мислення та бездоганні інстинкти викликають у нього велику повагу.

Переглянути повну версію серіалу можна на Amazon (AMZN).

error: Content is protected !!