Англійська на слух: Гравіті Фолз 1 сезон 4 серія

Перевірте своє розуміння Ґравіті Фолз англійською Сезон 1 Серія 4

Ґравіті Фолз, захоплюючий мультсеріал, розроблений Алексом Хіршем для Disney Channel, продовжує зачаровувати глядачів. Близнюки Діппер та Мейбл Пайнс, проводять літо зі своїм двоюрідним дядьком Стеном у загадковому містечку Ґравіті Фолз, штат Орегон. У четвертій серії першого сезону розгортається нова хвиля інтриг.

Серія 4 під назвою «The Hand That Rocks the Mabel» пропонує захоплююче поєднання напруги та гумору, демонструючи унікальну привабливість серіалу. Цей епізод знаменує собою важливий поворотний момент для Діппера та Мейбл, оскільки вони розвиваються поки борються з несподіваними викликами.

Для відданих фанатів Ґравіті Фолз серія «The Hand That Rocks the Mabel» є абсолютно необхідністю. Ця частина втілює здатність серіалу легко поєднувати гумор, загадку та сміливі подвиги в одній сюжетній лінії.

Перевір чи ти добре розумієш англійську на слух по Ґравіті Фолз, сезон 1, епізод 4

Цей тест виступає як динамічний інструмент для поліпшення вашої володіння англійською мовою під час подорожі у захопливий світ “Гравіті Фолз”. Цікаві персонажі мультфільму, захоплюючий сюжет та загадкові події створюють плідний ґрунт для вдосконалення мовної компетенції. Наш набір завдань включає різноманітні завдання, зокрема запитання з варіантами відповідей, які спонукають до роздумів. Спробуйте реагувати інстинктивно, уникаючи зовнішньої допомоги, тим самим максимізуючи ваш когнітивний вплив та мовний прогрес.

Розпочати оцінювання  просто, натисніть «Start». Щоб отримати доступ до супровідного відео, клацніть на кнопку на відео, як на YouTube. Після перегляду вивчіть запитання, ретельно зробіть свій вибір і отримайте задоволення від навчання.

0%

English Listening Practice. Gravity Falls 1 Season 4 Episode

Watch the video and choose the correct answer to the question


What is Dipper doing with Soos?


What number did Mabel say?


What does Mabel appreciate about Gvideon's words?


How was Gideon described? And what did Gideon sing about? (Choose several correct options)


What interested Stan?


What did Toby get?

Your score is

0%

Щоб прослухати 2 серію, перейдіть за посиланням: Англійська на слух: Гравіті Фолз 1 сезон 2 серія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!