Давайте знайомитись

Ласкаво просимо до світу англійської мови із “LinguoDan”!

Hello! Вітаю! Привіт! Як правильно вітатися англійською? Давайте разом дізнаємося!

 • Hello! – Вітаю! Можна використовувати в будь-якій ситуації, у тому числі при знайомстві
 • Hi! – Привіт! Неформальне вітання
 • Hey! – Вітання! Краще вітати знайомих, а для незнайомців залишити – Hi.
 • Good morning! – Доброго ранку! Говоримо до полудня. Формальне привітання. Можна казати просто Morning!
 • Good afternoon! – Добрий день! Говоримо після полудня. Формальне привітання
 • Good evening! – Добрий вечір! Привітання після 5-6 годин вечора. Формальне привітання
 • Good day! – Доброго дня! Ця фраза не часто вживається. Вона може бути і прощанням, і вітанням, але частіше як прощання кажуть «Good day to you!» або «Have a nice day!»
 • Good night! – побажання доброї чи на добраніч. Це, скоріше, прощання, ніж вітання.

Після знайомства слід відповідати:

 • Pleased to meet you (Дуже приємно з Вами познайомитись)
 • Glad to meet you (Дуже радий!)
 • Nice to meet you (Я радий з вами познайомитися!)

На платформі “LinguoDan” відкриються перед вами безкоштовні можливості для вивчення англійської мови. Незалежно від того, чи ви початківець, чи вам просто потрібно оновити свої знання, ми готові допомогти вам з кожним кроком на вашому шляху до володіння цією мовою.

Що робить платформу “LinguoDan” особливою?

Для Вас пропонується:

 1. Граматика, приклади та практика: Наші матеріали з граматики допоможуть вам зрозуміти основи англійської мови, а вправи дозволять закріпити отримані знання на практиці.
 2. Поповнення словника: Щодня вивчайте нові слова, розширюйте свій словниковий запас та впроваджуйте нові слова в повсякденне спілкування.
 3. Постійне оновлення інформації: Ми постійно додаємо новий контент та оновлюємо існуючий, щоб ви завжди мали доступ до актуальної інформації.
 4. Легкість навігації: Наш сайт розроблений з урахуванням вашого комфорту. Легко знаходьте потрібний матеріал та користуйтесь всіма нашими ресурсами.
 5. Вивчай англійську безкоштовно!

Як вивчати англійську мову на платформі LinguoDan?

LinguoDan” розрахований на те щоб ваш процес вивчення англійської мови був безкоштовним, цікавим та результативним. Ми віримо, що кожна людина заслуговує можливість вивчити англійську мову з комфортом та у власному темпі. Щоб познайомилися детальніше з нашим порталом подивіться відео.

Де можна слідкувати за всіма оновлення порталу “LinguoDan”?

Граматика, приклади та практика – усе, що вам потрібно для освоєння мови з комфортом. Наші матеріали часто оновлюються, щоб ви могли постійно розвиватися і набувати нових знань. Ще більше інсайтів та цікавих фактів ви знайдете на нашому Instagram, де ми ділимось цікавими відео, статтями та прикладами мовлення. Слідкуйте за нами і відкривайте для себе нові горизонти англійської мови!

Також не забудьте перейти на наш Telegram канал, де ми регулярно додаємо новий матеріал для вивчення. Отримуйте сповіщення про свіжі статті та вправи просто на свій смартфон!

І, звичайно ж, вам не може бути байдужий наш YouTube канал, де вас чекають цікаві та захоплюючі відео з англійської мови. Розвивайте свої навички та відчуйте радість вивчення мови на власному прикладі. З “LinguoDan” навчання англійської стає захопливим та ефективним! Долучайтесь до нашої спільноти і підкорюйте англійську мову з нами.

Приєднуйтесь до нашого навчального світу:

Зворотній зв’язок

Для нас важлива ваша думка! Залишайте свої враження та коментарі, а також діліться своїми успіхами. Ваші зворотні відгуки допомагають нам розвиватися та покращувати наші послуги.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

error: Content is protected !!